ו.דירות ורשות הבניה | עדכון


לחברים שלום


לפניכם מספר עדכונים בנוגע לבניה החדשה והתקדמותה.


שכונת המנז’


בחודש פברואר הסתיים אכלוס הדירות בשכונת המנז’ (12 יח”ד) והסתיימו כלל עבודות הפיתוח. 

זו ההזדמנות להגיד תודה רבה לכל מי שטרם להצלחת הפרויקט- שירי טבת שהובילה את התכנון והרישוי, ניר בנדק שהחל את השכונה כרכז רשות הבניה וסיים אותה כרכז ועדת תכנון, עודד ילין, ארנון כץ, רפי מזור מנהל-מפקח, שירי עודד– תכנון שינויי דיירים, נציגות הדיירים – פאר ומזי אובר ואילנה אדוט, אנשי התשתיות שלנו – נושי, דורון אורן וצוות החשמלאים, תקשורת- יפתח צפוני וג’ני בנדק, מים, ביוב וכיבוי אש- זיאד ויהודה, נוי- ניר רותם וצוות גינות נוי.


שכונת ארמוני


אנחנו בשלבים מתקדמים מאוד של תהליכי הרישוי להוצאת היתרי הבניה לשכונה (היתרים נפרדים לבתים ולתשתיות ופיתוח). לאחר קבלת היתרי הבניה הפרויקט יוחל לצאת לביצוע. היתר הבניה לתשתיות ופיתוח מבוצע עבור כל מתחם ארמוני (המכיל 58 יח”ד) ואילו היתר הבניה לבתים מבוצע עבור שלבים א’ (18 יח”ד) ו ב’ (20 יח”ד) של השכונה.

במקביל נערכות בימים אלו הכנות אחרונות לקראת יציאה למכרזי קבלנים. הן לבתים והן לתשתיות ופיתוח.

18 המשפחות המיועדות לאכלס את שלב א’ של הפרויקט החלו את הליך שינויי הדיירים (התכנון הפרטני) ומלווים באופן צמוד ע”י צוות הפרויקט. בוצעו 3 כנסי דיירים שמטרתם הכנת הדיירים בצורה מיטבית להליך תכנון ביתם. הפרויקט מבוצע ע”פ מתווה הבנייה הסגורה עליו הוחלט בקלפי ובהתאם להגדרות ברורות שגובשו ברשות הבניה על מנת לייעל את הליך התכנון מול המשפחות הרבות המיועדות לעבור לשכונה.

הצפי לתחילת עבודות בשטח של קבלן הפיתוח הוא חודש אוגוסט (ראשית מבוצעת הכשרת השטח לבניית הבתים) כאשר בניית הבתים עצמם צפויה להתחיל במהלך חודש ספטמבר. אנחנו עובדים במרץ על מנת לנסות לקצר את לוחות הזמנים בתקווה להתחיל את הפרויקט אף מוקדם יותר (אך כמובן שאנו תלויים ברשויות השונות לטובת סיום ההליכים להוצאת היתרי הבניה).

בשטח כבר בוצעה עבודה ראשונה כחלק מהפרויקט של קו סניקה חדש בין תחנת הביוב ליד משפחת לפידות לכיוון גן הקקטוסים. הקו החדש תוכנן ובוצע עבור תחנת הביוב שתעבור הרחבה ושדרוג לקראת חודש ספטמבר (כאשר מי התהום יהיו נמוכים) ותשרת את שכונת ארמוני (כמו גם השכונות הותיקות הסובבות ושכונות עתידיות נוספות).

לאחר בחירת הקבלנים לשכונה (וקבלת מחירי אמת לבתים ולתשתיות ופיתוח) תעודכן התוכנית התקציבית לפרויקט כולו וביצוע שלב ב’ של הפרויקט יובא לאישור תקציבי מתוך מטרה להתחיל את בניית שלב ב’ בהקדם האפשרי.


בברכה,

איתי הראל – רכז רשות הבנייה

שתפו :

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפייה בכל התגובות
0
נשמע לשמוע את דעתך!x
דילוג לתוכן